Szórakoztató Szóváltások

A hozzászóláshoz kérjük, jelentkezz be!
Komédiás
Adminisztrátor

Szórakoztató Szóváltások

Hozzászólás#1 » 2018.01.29. 22:14

Vicces, kreatív, eltárolni és visszaolvasni érdemes idézetek, párbeszédek emlékhelye, amit megosztanál másokkal, hogy ne merüljön a feledés homályába.
- Színház az egész világ... -

Komédiás
Adminisztrátor

Re: Szórakoztató Szóváltások

Hozzászólás#2 » 2018.01.29. 22:21

Roland Hilow (Zöldfülű zsivány)
Roland egy legyintéssel int a lónak, nem törődik vele, majd megnyugszik. Hanem az előtte álló rókalényre kimered a szeme és eltátja a száját. Magasságos, hát te miféle teremténye vagy az Egynek, a féreg rágjon meg, ilyet én még életembe nem láttam!

Rorschach
Szélesen elmosolyodik a férfi reakcióját látva, szépen elővillantva fogsorát. Hát egy nagy róka! Veszi komolytalanra a választ.

- Hát azt mindjárt látom. Te, barátom, akkor nekem most, ha meghúzom a farkad, akkor szerencsém lesz? Vagy ilyenkor kívánni kell? Majd szemügyre veszi a kastélyt. ~Úgy, hát ez lenne az~ No, mindegy is, Az én nevem Roland, tiszteletreméltó magánvállalkozó!

2018.01.21.

Komédiás
Adminisztrátor

Hozzászólás#3 » 2018.01.30. 09:19

Ramon Trevelore ((Zöldfülű Fenomén))
Türelmesen várja,hogy Lassarina lefejtse róla kiolvadt és immár csak csurom vizes ruháját,míg eltartott kisujjal kortyolja a rumos teát. Nos,Hilow úr,azt hiszem minőségi intézmény, minőségi kiszolgálásában lehet részünk.Uraságod is fontolgatja a maradást?

Majd ránéz a vetkőztetős jelenetre. Aztabüdös mindenit, én mondom, életem egyik legjobb döntése volt, hogy idejöttem ebbe a kastélyba ma este. Állatmód meghúzza a rumot, és odazuttyan Ramon mellé. No de aztán a következő én vagyok!

2018.01.22.

Komédiás
Adminisztrátor

Hozzászólás#4 » 2018.01.31. 08:10

Lili és Mimi

Felfigyelnek a termetes Alexi közeledésére. Hogy mik vagyunk? Mondja Mimi, miközben mindketten, jobban magukra húzzák a pokrócot, formációjuk olyan, mint egy gombolyag. Mi vagyunk a pokrócgombócok! Mondják egyszerre, szándékosan elmélyített hangon.

2018.01.23.

Komédiás
Adminisztrátor

Hozzászólás#5 » 2018.02.01. 08:04

Hiúz (az erdő zöldfülű gyermeke)

Ramonra emeli a tekintetét. Nem. Korábban bagzottam már egy nősténnyel a kastélyában. Ő mondta, hogy szagolgassam, meg csókolgassam, mert azt szeretik a nők.

2018.01.24.

Komédiás
Adminisztrátor

Hozzászólás#6 » 2018.02.02. 21:37

Ugyanúgy mint tegnap, ma is egy udvarlási tanáccsal leszünk gazdagabbak :D kisscheek

Ramon Trevelore ((Zöldfülű Fenomén))

Cseppet se féljen uraságod. A legjobb lesz, ha a következőt teszi. Elővesz egy ezüst érmét -a rezet tisztességes nő nem állhatja-és a hölgy keblei közé csúsztatja. Mélyen a szemébe néz és egy magabízó mosollyal így duruzsol neki: „Lekötelezne, ha ma este élvezhetném kápráztató bájait, hölgyem.” s tanítólag villantja elő egyik szerényebb kupleráj-mosolyát a tucatból

2018.01.26.

Komédiás
Adminisztrátor

Hozzászólás#7 » 2018.02.03. 22:51

Veronica de la Fuente (Feltörekvő Kalandor)

- Remélem, a pengéje hatásosabb, mint a jó modora! ezt veheti akár üdvözlésnek is Hiúz futtukban [...]

2018.01.27.

Veronica de la Fuente

Hozzászólás#8 » 2019.01.12. 22:42

~Szóval ilyen lenni ork...nem kawaii!~*ezzel gondolattal indít újra egy erőteljes döfést.* - by Sasano :D Asszem ez aranyköpés gyanús lett.

Vissza: “Szabadon használható társalgók, ha épp csapatösszerázni van kedv.”