Kalandhirdető és Kalandkereső

Lejátszható kalandok, hirdetések.
A játékhoz kérjük, jelentkezz be!
handsofgod
Adminisztrátor

Kalandhirdető és Kalandkereső

Hozzászólás#1 » 2017.05.13. 19:45

Ebben a topicban bármely játékos hirdethet meg kalandot, ha kedve támad egyet lemesélni!

A kaland hirdetésének módja a következő:

1, Kaland címe:
2, Kaland várható indulás ideje:
3, Kaland jellege:
4, Kaland rövid leírása (spoilermentesen ha lehet):
5, Egyéb kalandszabályok:

Mord

Re: Kalandhirdető és Kalandkereső

Hozzászólás#2 » 2017.06.18. 12:54

A Vörös Királynő nyomában

Indulási idő: 2017. június 30.
Jelleg: kincskeresés, kalandozás, nem RT
A kaland helye: Fórum

A Vörös Királynő valamikor az 1200-as évek elején tűnt el, s azóta pusztán legendák emlékeznek meg tökéletes szépségéről, ragyogásáról. Most azonban kutatócsapat indul, hogy fellelje, s visszahozza Egroniába!

A játék a fórumon játszódik. A mesélő szeretne legalább minden második nap mesélni. Mivel időben kiesik, és több hetet ölel fel in game a kaland, így időviszonyítása a kaland végezte és a visszatérés után történik. Alkalmanként dobást fogok kérni a játékosoktól célszámra, melynek szabálya egyszerű:
1d10 amiben gyenge a kari
2d10 amiben átlagos a kari
4d10 amiben átlagon felüli, jó a kari
8d10 amiben nagyon penge a kari. De nagyonnagyon. (ebből ha lehet max kettő tulajdonság vagy képzettség legyen)
Fentieket mindenki a karakterére szabályozza be magának ahogy érzi majd. Egyetlen siker elég a krízis megoldásához, az 1-es értékek nullázzák a siker kockákat, ha mind 1, akkor balsiker, ha mind 1 vagy 2, akkor a társad akadályozhatod. (Kb mint a Vampire)

Multizni ér, annak szabályával, hogy PvP szituációkban a multik nem segíthetik egymást. A mesélő senki karakterét nem mozgatja, ha harci helyzetben nem ír, nem dönt helyette. Aki jelentkezik, az kérem itt tegye!

Jelenlévők: Eulisess, Rorschach, Avaldir, Faelnis, Vercole

Eulisess Scarletwound

Hozzászólás#3 » 2017.06.19. 22:49

Illendőnek és jogosnak tartom, hogy a Korona nevében elsőként jelentkezzem e kalandra és megbizonyosodjam afelől, hogy a Vörös Királynő épségben visszakerül oda, ahová tartozik.
"A király? A király jelenleg nagyon elfoglalt. Azonban nyugalom. El fogom intézni." - Eulisess Scarletwound

von Frundsberg
Adminisztrátor

Hozzászólás#4 » 2017.06.20. 17:49

Gyengéim a vörösek, és én is az övék. Vetnék hát egy pillantást az úrasszonyra...
"....spieß voran!"

rorschach

Hozzászólás#5 » 2017.06.21. 19:12

Én is szeretnék csatlakozni! * magasra emelt manccsal kalimpál, hogy jól láásák*

Avaldir Osberon

Hozzászólás#6 » 2017.06.21. 22:06

Én is jelentkezem, viszont csak július 8-tól leszek elérhető, addig lehetne, hogy a mesélő bemesél és a mesében tart ? thankyouyellow
- Én becsületes ember vagyok. Csak annyit lopok, amennyire feltétlenül szükségem van. -

Mord

Hozzászólás#7 » 2017.06.21. 22:13

[givemebeer.gif] [cheers.gif] jumpeveryone

Remélem elégedett vagy a válasszal, és sikerül dekódolni!

Faelnis

Hozzászólás#8 » 2017.06.22. 18:21

Én is jelentkeznék a kalandba :)

Mord

Hozzászólás#9 » 2017.06.22. 18:36

[givemebeer.gif] [givemebeer.gif] [givemebeer.gif]

Mivel többszöri söradagommal is tartoztok nekem, Fae, ezért most gonosz mosollyal összedörzsölöm kis kezem, és teszek bele egy extra csavart.... hogy neeee legyen konfliktusmentes ez a játék se.

[duel.gif] Muhahahahaha! [nutkick.gif]

Oh mily csodás teazsúúúúr!

Faelnis

Hozzászólás#10 » 2017.06.23. 10:42

Hmm...ezek szerint a kaland későbbi eseményeit ér befolyásolni a találkozó során átnyújtott almasörökkel? Hát.. részeg leszel, mint egy csacsi lol.gif] [givemebeer.gif] [cheers.gif]

Vissza: “Kalandok és hirdetések”