Csevegő

A hozzászóláshoz kérjük, jelentkezz be!
Lassarina
Adminisztrátor

Re: Csevegő

Hozzászólás#31 » 2018.01.12. 20:24

Nem léptünk, vagyunk, csak most inkább a fórumos játék aktív, mert az RT-s játékra sajna mostanság nem maradt annyi idő. :) Három kaland is fut, ha megnézed.

RT-re is naponta, de legkevesebb kétnaponta felnézek, szóval ha attól aggódsz, hogy beragad a reged, azért kár. :) (Ha esetleg már küldtél valamit akkor lehet, hogy elírtad az e-mailt, mert nekünk nem jelez semmit.)
" A holnap mindig tiszta - nem szennyezi hiba! "

Taki

Hozzászólás#32 » 2018.01.12. 20:47

Fórumos kalandot inkább hagynám, nagyon nem volna türelmem hozzá, ha úgy megy az mint legutóbb.

Regelni nem tudok kép nélkül ugye. Első lépésként e-mailt kültem kép miatt. Ellenőriztem, nem írtam el a címét (Hacsak nem voltozott a címetek Taki regisztrációja óta), de a biztonság kedvéért elküldöm megint, hátha a freemail ette meg.

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#33 » 2018.01.12. 21:17

Megvan! :) Megvolt az előző is, csak olyan rég nem kaptunk kép-kérelmet, csak sima reget, hogy tökre elfelejtettem ezt az opciót [hammer.gif] Bocsi.

A kari koncepcióra csak annyit tudok mondani, hogy regeld be és a teljes reg alapján már tudunk bírálni. :) Levettük az állatember stoppot, szóval e miatt nem lesz akadály, a többi már csak a szabályrendszer megfelelő használatán múlik.

Ha regisztráció és karakteralkotás közben fölmerül néhány megoldandó kérdés, akkor a facebook csoportban gyorsabban is tudunk kommunikálni (ha úgy érzed a fórum lassú): https://www.facebook.com/groups/2030404303912631/

A képet máris megkérem vmelyik képfelelőst, hogy keretezze be és tegye föl, de lehet hogy szükség lesz majd az eredeti nagy képre, mert kicsire vágott képnél az élesítés nem mindig jön össze, és esetleg csúnya lesz a végeredmény. (Elküldheted azt is nyugodtan, megtartjuk mellé a kicsit mintaképnek, és olyanra vágjuk, amilyennek a kicsit küldted.)

Szerintem legfeljebb 1-2 nap és meglesz a kép. (Mára már nem ígérem mert picit késő van. )

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#34 » 2018.01.12. 21:44

Na mivel Mord egyelőre nincsen gépközelben, csak vasárnap este lesz legközelebb, föltettem így a képet, hogy tudj regisztrálni, aztán kap keretet utólag és frissítjük majd neked. :)

Taki

Hozzászólás#35 » 2018.01.12. 22:13

Nemtudom milyen gondról beszélsz mert így ránézésre teljesen oké a kép. S amúgy köszönöm.

Amúgy mi lett volna a megfelelő felbontás? 300*300 képpont szerepel az oldalon és akkora vágtam, azt hiszem. Ha nem hazudott az MS paint. S nem csökkenteni hanem növelni kellett igazából hogy kijöjjön pont ekkorának mert az eredetiből a vágás valami 200-akárhány volt.

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#36 » 2018.01.12. 22:46

Nem tudom én nem értek hozzá annyira. :) Annyit tudok hogy a Chrome-on homályosabbak a képek, mint a Mozillán, ezért csinálnak rajta Mordék valamilyen élesítést, miután bekeretezték, és ez nehezebb nekik, ha kicsi a kép. Így szebben mutatnak a képek Chromeon is. De mondom én nem értek hozzá, hülyeséget írni meg nem akarok. :)

Mord

Hozzászólás#37 » 2018.01.13. 17:49

300×300 px. Valóban. Ha úgy lőtted be az jó. Ha mégis más a méret az a felbontás miatt lehet, ami 72 képpont/hüvelyk kell legyen. Majd meglesem otthon. Úgyis kell a keret rá.

Emerald Thaulorimorgorus

Hozzászólás#38 » 2018.01.23. 18:40

Sziasztok!
Itt is elkezdeném a kalandozásaimat. Valahova be lehet csatlakozni?
Emerald [cheers.gif]

Mord

Hozzászólás#39 » 2018.01.23. 22:11

Szia! Ki korán kel, aranyat lel. :) Alakulnak a történetszálak, napok kérdése és lesz kaland. :) Akkor meg már, mikor benne leszel, inkább kifelé kapirgálnál belőle! XD

Emerald Thaulorimorgorus

Hozzászólás#40 » 2018.01.23. 22:58

No, az majd kiderül. :) De várom nagyon!
Emerald [cheers.gif]

Vissza: “Szabadon használható társalgók, ha épp csapatösszerázni van kedv.”