Csevegő

A hozzászóláshoz kérjük, jelentkezz be!
Jezabel

Re: Csevegő

Hozzászólás#11 » 2017.12.10. 22:57

Te szegény... végülis ez is egy jó ok. XD
- Szörnyetegként viselkedni könnyű. Talán megpróbálhatnánk emberek lenni. -

Taki

Hozzászólás#12 » 2017.12.11. 08:56

Öööö, nagyon remélem az előbbi csak valami vicc volt. (Amit csak én nem értek úgy nézem.)

rorschach

Hozzászólás#13 » 2017.12.11. 19:11

Sziasztok!

Igen, sajna elég nagy a csend real-time-on, gyakran felnézegetek de sehol senki..:(
Legalább jó tudni hogy itt vagytok még, és nem szívódott fel banda:)

Amúgy nem lehetne valahonnét fris játékosokat verbuválni?
kezdenek elvonási tüneteim lenni:D

Taki

Hozzászólás#14 » 2017.12.11. 19:55

Ahonnét én tudnék azt szerintem nem szeretnék az oldalon.

Nomeg a harcrendszert és a mágia körüli hercehurcát nézve nem is vagyok benne biztos hogy jönne bárki. Mióta elolvastam az új szabályzatot, azon őrlődöm hogy most akkor csinálok még egy nagyon alap karit (Ennyi erővel maradhatott volna Taki.), vagy hagyom az egészet, mert egy bonyolultabb karikoncept kijátszhatatlan volna, még ha be is engednék.

Deenton

Hozzászólás#15 » 2017.12.11. 19:59

Írni lehet mindig az RTre.
Én nem tudok mert most nincs olyan karim meg igaziból nincs is mire beírnom magam lévén, hogy nincs reklámozva az oldal és belátható időn belül szerintem nem is lesz. Jobban szeretem a sok szereplős játékokat frissülő karikkal, nekem ez túl lassú és nyögvenyelős. [ballandchain.gif] Visszanézek ha stabilizálódik az RT és lesz élet az oldalon,ha meg nem akkor nem. Van más játék addig... [hammer.gif]

rorschach

Hozzászólás#16 » 2017.12.11. 19:59

Ez rendszer tényleg egy kicsit bonyi, de ha jól tudom csak a meséléseknél számít igazán, de még nem volt alkalmam élesben kipróbálni:P

Hát akkor nem ártana elkezdeni reklámozni:)
Ugyan nincsenek ilyesféle kapcsolataim, de szívesen segítenék amiben tudok, ha mással nem is de grafikákat tudok készíteni:)

Jezabel

Hozzászólás#17 » 2017.12.11. 20:10

Beszélj Lassarinával, Ror. Ő reklámoz.

További észrevételeket ötletek viszon akkor az ötletelős vagy panaszolós topicba kellene szerintem. :)
- Szörnyetegként viselkedni könnyű. Talán megpróbálhatnánk emberek lenni. -

Taki

Hozzászólás#18 » 2017.12.11. 20:45

Ror, milyen szerepjátékot játszottál már? Mert ez minden csak nem bonyolult. Éppenhogy rettentően primitív, és a harcot két érték egymás elleni d10-ek dobállgatására redukálja.

Annyi d10-et dobsz ami a támadóértéked, annyi d10-et dob akire ütsz mint ami az ő védőértéke, esetleg a felszerelés módosítja a kockák számát még. Annyi az egész, hogy az adok-kapokban ki üti le előbb az ellenfél hp-ját a szabályzatban található táblázat szerint 6 alá és kész. (Felezett értékekkel utána tovább harcolni csak az fog aki magasabb szintű az ellenfélnél, de pechje volt. Olyan meg úgyse lesz. A szintek exponenciálisan növelik a kari erejét.)

A lényeg hogy mindíg a magasabb értékekkel rendelkező illető nyer, azonos szintüek közt meg puszta szerencsejáték. Nincsenek leírva manőverek, vagy pozíciónálás, vagy bármi ami igazán módosítaná a végkimenetelt, legyen magas támadó meg védőértéked és szerencséd, oszt borítékolható is hogy győztél.

rorschach

Hozzászólás#19 » 2017.12.11. 21:10

Hát... kockázóssal még nem XD

És na jó... tényleg nem bonyi :D

Deenton

Hozzászólás#20 » 2017.12.11. 21:31

Valószínű két egyszerű harcos közt csak a cselezés meg lefegyverzés dönthet valamit a szerencsén kívül. A nagyobb értékűnek meg nagyobb az esélye azért tett rá gondolom pontot. :D
Amúgy meg ha varázsos vagy, vagy vannak valami képességeid,ergo nem egy átlag ember vagy egy karddal, akkor az esélyeid is nőhetnek, attól függően mire osztasz. Egy jó szakértelemmel is megölhetsz egy sárkányt ha képes vagy egy bazi nagy csapdát csinálni és belecsalni.

Ha tényleg csak azt nézzük hogy két JK ütik egymást minden komolyabb agyalás mentesen és közben dobálóznak, akkor igazad van tényleg a szerencsén múlik, de akkor ha ilyen bénák, úgy eddig is csak azon múlott nekik nem?

Vissza: “Szabadon használható társalgók, ha épp csapatösszerázni van kedv.”