Csevegő

A hozzászóláshoz kérjük, jelentkezz be!
Lassarina
Adminisztrátor

Re: Csevegő

Hozzászólás#51 » 2019.01.11. 21:45

Hát én ma 8kor indultam haza az irodából.. [ballandchain.gif] [hanged.gif] oiletclaw.gif]

És minekután egész nap nem ettem semmit egy gyönge levesen kívül, most végre befejezem a zabálást is, mert hiába hogy még mindig éhes vagyok, szerintem lassan fizikai képtelenségnek számítana többmindent elnyelni...

Tehát ennek fényében nem ígérek ma estére már túl velős választ, elolvasni elolvasom tüzetesen, és ha mást nem, majd holnap délelőtt válaszolok/unk, ha bírod még egy kis türelemmel.

De csak amennyit így a fórumban olvastam most, az alapján szerintem sem fog nagyon eltérni az álláspont attól, amit Mord ismertetett neked, szóval szerintem elkezdheted összerakni a karit egész nyugodtan. :)
" A holnap mindig tiszta - nem szennyezi hiba! "

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#52 » 2019.01.11. 21:52

Hja de most látom már kaptál választ. :) Le vagyok maradva [ballandchain.gif]

Sajna én nem tudok képet berakni de majd holnap fölkerül, ma már szerintem szuszókál vagy minimum ágyban van mindenki aki erre alkalmas volna.

Na jó inkább én is lelövöm magamat mára, mert asszem mindenféleképpen kezdek vállalhatatlan lenni. [imsorry.gif]
" A holnap mindig tiszta - nem szennyezi hiba! "

Mord

Hozzászólás#53 » 2019.01.12. 09:18

Möeh... jóreggelt. [censored.gif] Kép az egyéb szekcióba fel van töltve. threesome.gif]

Taki

Hozzászólás#54 » 2019.01.12. 13:18

Köszönöm a lehetőséget. [grouphug.gif]

Szürkefarkas

Hozzászólás#55 » 2019.03.28. 22:55

Artikel 13?
Sajnálatomra nem az én területem, de sok-sok EU állampolgár nem ismeri még. Remélem, ti nem tőlem tudtátok meg a rossz hírt. Amennyire én tudom, két éven belül minden tagállam bevezeti, így kishazánk is. A kérdés: ennek tükrében mi vár az oldalra? Hiszen a képi világon óriási hangsúly van - és sajnos "az oldal képi anyagait a tulajdonosok több, az interneten szabadon elérhető alkotásból válogatták össze, azok nem az oldal tulajdonosainak saját munkái", ami egyet jelent az algoritmus működésébe hozásával...
"És azt meséltem már, hogy...?"

Mord

Hozzászólás#56 » 2019.03.31. 12:30

A képi világot hamar le tudjuk cserélni, HA szükséges. Az avatarok ezen belül már más kérdés.
A törvény viszont csak olyan tartalomra élhet, amit hivatalosan bejelentve levédtek, annak minden hercehurcájával. A legtöbb fantasy art nem ilyen. Egy Royo kép? Igen... vagy ki kell kerüljön, vagy fel kell tüntetni, hogy azt ki készítette. A dolog pikantériája mindig az, hogy egy kép kb ezer helyen van fent, gyűjteményekben, gyűjtőoldalakon, és lehetetlen megállapítani, melyik volt az első. Az LESZ az első, aki elsőnek védeti.
Szerintem ezek a torrentekre, a komolyabb értékkel bíró művészeti alkotásokra, filmekre, zenékre, szoftverekre vonatkozik majd, azoknak is az olyan jellegű felhasználására, ami üzletszerű, vagy értéket romboló.

Vissza: “Szabadon használható társalgók, ha épp csapatösszerázni van kedv.”