Csevegő

A hozzászóláshoz kérjük, jelentkezz be!
handsofgod
Adminisztrátor

Csevegő

Hozzászólás#1 » 2017.05.12. 21:41

Kedves Játékos!

Ha szeretnél megismerkedni velünk, vagy bemutatni magadat egy kicsit, hogy ne legyünk idegenek egymás számára, itt a lehetőség! A Csevegőben kötetlenül lehet beszélgetni bármiről!

Jó szórakozást!

Lassarina
Adminisztrátor

Re: Csevegő

Hozzászólás#2 » 2017.06.11. 12:17

Na, túléltünk ismét egy kanfasztikus egymásra találást xD Én élveztem, remélem ti is, a Noiret vendégköréről nem merek nyilatkozni. Lehet következőnek házon belül kéne összegyűlni xD. Merthogy lesz következő, ugye? [cheers.gif]
" A holnap mindig tiszta - nem szennyezi hiba! "

Mord

Hozzászólás#3 » 2017.06.11. 13:20

Legközelebb bowlingozni megyünk. Júliusban. Gondolom én egyelőre. Nekem kicsit zsúfolt volt már a végén a noiret a makkoscipős dartsos bandával. Amúgy nekem is király volt. Most mondanám hogy remélem nem tűnünk már olyan taszító abnormális bandának, deeeeee.... minek utána egyesek nem bírtak magukkal, javaslom a büntetésként kiszabott egész estés latex búslakodást nekik!
[buttshake.gif] whip.gif] [imsorry.gif] [imwithstupid.gif] [givemebeer.gif] [banplz.gif]

Köszöntem az élményt! thankyouyellow
threesome.gif]

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#4 » 2017.06.11. 17:29

Jóóvan fasza bowlingozni persze.. Hadd csússzak végig hasmánt a bábukig a golyóba ragadt ujjakkal xD

Mord

Hozzászólás#5 » 2017.06.11. 18:07

jumpeveryone Nekem is pont ez a kép volt előttem, csak saját magammal. Viszont akkor tuti tarolunk... Amúgy azért akarja Deenton, mert ő volt a díjbeszedő királya és sikerélményre vágyik... [caress.gif]

rorschach

Hozzászólás#6 » 2017.06.12. 19:52

Részemről is élveztem ezt a kis összejövetelt, azt meg hogy miben változott a véleményem az abberációról meg a társaságról... :D
De azért várom mág a következő eseményt :)

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#7 » 2017.06.12. 20:03

Nahh jól van, akkor úgy látom nem okoztunk semmi visszafordíthatatlant :D Akkor legközelebb hozzuk a latexot is... [censored.gif] lol.gif] Na majd megálmodjuk valamikor, hogy mikorra időzítsük a következő merényletet. [axechase.gif] Ez meg kell a végére, mert beteg XD

Taki

Hozzászólás#8 » 2017.12.07. 16:35

Halihó!

Mikor nemrég vissza akartam nézni az oldalra, először azt hittem törölték, mert a google nem adott ki semmit. A pontos címre meg nem emlékeztem. Szerencsére egy ismerős kisegített.

Viszont úgy néz ki játék nagyon nem megy a real time felületen, vagy egy hónapja. Mi történt, hol van mindenki?

Jezabel

Hozzászólás#9 » 2017.12.08. 17:10

Szia!

Örülök, hogy visszanéztél.
A többség dolgozik/tanul, úgy vélem. :) Valószínű Ror és Alexi van még aktívan, akik nézik a lapot.
- Szörnyetegként viselkedni könnyű. Talán megpróbálhatnánk emberek lenni. -

Deenton Seanarius Westcott

Hozzászólás#10 » 2017.12.08. 21:13

Nekem a kormány ellopta a csecsemőmet! yellowcry.gif] oiletclaw.gif]

Vissza: “Szabadon használható társalgók, ha épp csapatösszerázni van kedv.”