Szervező

A hozzászóláshoz kérjük, jelentkezz be!
rorschach

Re: Szervező

Hozzászólás#11 » 2017.07.03. 18:31

Csak ennyit szólnék hozzá ehhez a fordulathoz:

Kép

Mord

Hozzászólás#12 » 2017.07.03. 18:42

Tuuuuuddddooom.... [imsorry.gif] Én is kb ennyit szóltam elsőre hozzá. slap.gif]

De... deeeee ezért lesz kárpótlás. Ígérem! És egy Lannister mindig megf... hja nem bocsi, az egy másik történet.

Szóval ha akarsz vehetsz egy latex búslakodót, és belepakolhatsz minket legközelebb. [buttshake.gif] [bowandarrow.gif]

Faelnis

Hozzászólás#13 » 2017.07.04. 08:54

Az én hibám is bocsika, teljesen lerogytam egészségileg. :( Szóval többtényezős lett a dolog. Pedig már tökre beleéltem magamat egy jó kis piázós társasba. Viszont a helyszín szerintem maradhat, már csak az a kérdés hogy mikor lesz az új időpont :)

Mord

Hozzászólás#14 » 2017.09.04. 21:16

Nah gyerekek! Marad a Barcraft 2!
És október lesz a jó hónap. De melyik szombat lenne jó, és kinek, és miért, és amúgy is ki fizeti majd a sok Végzet Kockáját nekem? :D
Mert ugye tudjátok, hogy minden fél órában kötelező a Végzet Kockája majd! :D Nem megyünk haza szárazon... izé... száraz torokkal!

Faelnis

Hozzászólás#15 » 2017.09.11. 08:56

Október 21-22-23 és október 27-28-29 előre láthatóan szabad nekem :)

Jezabel

Hozzászólás#16 » 2017.09.25. 15:34

20-21-22 jobb, mert 23 már ugye hétfő, de hosszú hétvége az ünnep miatt, így én még maradok egy napot kipihenni titeket. [cheers.gif] És akkor 21-én lesz eresszed el a hajamat!

Vagy valaki más haját... [axechase.gif]
- Szörnyetegként viselkedni könnyű. Talán megpróbálhatnánk emberek lenni. -

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#17 » 2017.09.28. 20:35

Japp. :) Október 21 este. Hogy egészen pontosan hol, mikor és mit, azt majd részletezzük, de akkor a végleges dátum: okt.21-e.
" A holnap mindig tiszta - nem szennyezi hiba! "

Mord

Hozzászólás#18 » 2017.09.28. 20:39

A Cafe Rotana is jó lenne szerintem, csak ugye ha nagyon távol ülünk egymástól az asztal körül, akkor nem hallani, mit mondanak az asztal másik felén. De a hastáncos lányka cuki... :D

Lassarina
Adminisztrátor

Hozzászólás#19 » 2017.09.28. 20:43

Csak péntekenként táncol, a 21. pedig szombat :P Ergo szombaton némiképp csöndesebb a hely :D Finom kaja, finom tea, finom pipa, és alkohol széles választéka...szinte visszavágyom :D
" A holnap mindig tiszta - nem szennyezi hiba! "

Mord

Hozzászólás#20 » 2017.09.28. 20:51

shit... de a kaja és a pia tényleg jó. :D és nem is drága. És főleg közel van nekünk. :D
És ha csendesebb, akkor elnyúlva lehet kalandolni. :D

Mert kalandolni azt kell. És mindenképp beszélünk egy kicsit azokról az újításokról, amikről ti még nem is tudtok. Pedig mókásak ám... és kapcsolódnak a kalandokhoz!
Ez esetben pedig október 21-ig van lehetőségünk Ilw-vel megcsinálni az új rendszert "fixen", és a karakterlapokat, hogy Egroniában kalandozzunk kicsit? :D

Vissza: “Szabadon használható társalgók, ha épp csapatösszerázni van kedv.”